Yol Yardım

Yol yardımı hizmeti ile birlikte Trend Lastik Otomotiv firması olarak araçları yolda kalan müşterilerimize desteklerimizi sağlamaktayız. Yolda kalmak birçok sürücünün korkulu rüyası olduğu için firmamız, yolda kalan araca kısa süre içerisinde ulaşarak, tamir ve bakım işlemlerini ulaştırmaktadır. Uzun yola çıkmadan önce bakım ve tamir yaptırmak yolda kalmamak için oldukça önemlidir. Bakım ve tamir işlemlerini aksatan sürücüler, çoğu zaman yolda kalma sıkıntısıyla karşı karşıya kalmaktadır. Firmamız, araçlarınızın yolda kalma durumunda sizlere kısa sürede ulaşarak yol yardımı hizmetimizden faydalanmanızı sağlar. Aracınızın yolda kaldığı konuma en kısa sürede alanında uzman ekip arkadaşlarımızı yönlendiririz. Arızanın yerinde giderilebileceği durumlarda, ilk müdahale zaman ve günlük planlarınızın aksamaması için önemlidir. Bu nedenle, ekibimiz gerekli ekipman ve mevcut tecrübe birikimiyle aracınızın arıza tespitiyle onarımını en hızlı şekilde yapmak için özen gösterir.

Ataşehir Yol Yardımı Hizmeti 

İstanbul Ataşehir’de bulunan merkezimizin yanı sıra firmamız, Ataşehir ilçesinin dört bir yanına hizmetlerini ulaştırmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek en kısa süre içerisinde yol yardımı hizmeti veya farklı birçok konuda bizlerden destek alabilirsiniz. Araçlarınızın yolda kaldığı konuma, alanında uzman ekip arkadaşlarımız gerekli ekipman ve çekici ile kısa süre içerisinde ulaşmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde yolda kalan aracınızın durumu hakkında kısa bilgiler vermeniz oldukça önemlidir. Böylece sizlere daha iyi hizmet sunabiliriz. Aracınızda beklenmedik bir zamanda ve yerde oluşan lastik patlaması ya da lastik onarımı, yakıt yetersizliği, mekanik sistem arızalanmaları, akü arızaları veya anahtar bozulması gibi pek çok durumda Trend Lastik Otomotiv firması olarak sizlere her türlü desteği sağlamaktayız. Aracınızın ihtiyacı olan her türlü yedek parçayı yanımızda getirerek aracınızın en kısa süre içerisinde bakım ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. 

Yol Yardımı Hizmeti Fiyatları 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak yolda kalan araçlara birden fazla konuda destek sağlamaktayız. Aracın bulunduğu yerden tamir yapılacak bölgeye uzaklık,  arızanın nedeni, onarım sırasında kullanılacak malzeme ve işçilik gibi farklı sebepler yol yardımı hizmeti fiyatlarında değişikliğe neden olur. Yol yardımı hizmetleri fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri de araçlarınızın kaldığı yolun konumudur. Yolda kalan araçların hangi ihtiyacı olursa olsun firmamız, alanında uzman ekip arkadaşları ve kaliteli ekipmanlarıyla sizlere ulaşarak zor anınızda size destek olmaktadır. Yol yardımı hizmetleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Trend Lastik Otomotiv firması Ataşehir ilçesinin dört bir yanına hizmet verebilmek için büyük bir özveri ile bakım ve tamir işlemlerini sürdürmektedir. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul gibi mega bir şehirde nüfus oranının en yüksek olduğu bölgelerden biri olan Ataşehir’e yakın semtlere yol yardımı hizmeti sunuyoruz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available