Nitrojen 

Nitrojen, araçların lastiklerine uygulanan ve oldukça kullanıcı dostu bir gazdır. Trend Lastik Otomotiv firması olarak her türlü marka ve model aracın lastiklerine nitrojen gaz uygulaması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Araçların güvenliği ve konforu için lastiklerde nitrojen gazı olması oldukça önemlidir. Lastiklerde nitrojen gazı olan ve nitrojen gazı olmayan iki lastik kıyaslandığında ilk fark lastiğin herhangi bir sebepden dolayı içindeki gazın dışarı çıkmasına sebep olacak bir durum yaşandığında, gaz basıncını lastiğin uzun süre korumasına neden olan etken lastiğin nitrojen gazıyla şişirilmiş olmasından kaynaklanır. Normal hava basıncı ile şişirilmiş lastikten 4 kat daha yavaş basınç değerini kaybeden nitrojen gazına her geçen yıl talep daha da artmaktadır. Firmamız, alanında uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte araçlarınıza güvenli ve kaliteli bir şekilde nitrojen gazı dolumu yapmaktadır. Lastik basınç değerlerine uygun olarak, güvenli bir şekilde nitrojen gazı dolumu yapılması, daha güvenli bir yolculuk geçirmenize destek olur. Lastiklere uyguladığımız nitrojen gazları orijinal ve kalitelidir. Fiyat ve performans açısından ilk tercihimiz olan nirojen gaz dolumuyla istenilen basınç değerine ulaşan lastikleri müşterilerimize güvenle önermekteyiz. 

Lastiklerde Nitrojen Faydası 

Nitrojenle şişirilmiş lastikler, diğer lastiklere göre daha güvenlidir. Güvenli olmasının yanı sıra araçlarınızla konforlu bir şekilde sürüş gerçekleştirmenize de destek olur. Nitrojen doğayı kirletmeyen bir gaz olduğu için çevre dostudur. Lastiklerinizi nitrojen gazıyla doldurduğunuz aracınızın direksiyon hakimiyetini daha kolay bir şekilde kavrayabilirsiniz. Daha iyi yol tutuş faydası sağladığı için nitrojen çoğu kişi tarafından güvenle tercih edilmektedir. Uzun ömürlü lastikler kullanmak istiyorsanız araçlarınızın lastiklerini nitrojenle doldurmanız tavsiye edilir. Trend Lastik Otomotiv firması olarak güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmeniz için lastiklerinize nitrojen dolum işlemleri uyguluyoruz. Firmamız tarafından kullanılan nitrojen orijinal ve kaliteli olduğu için güvenle kullanabilirsiniz. Lastiklere uzun ömürlü kullanım sağladığı için de nitrojenle doldurulmuş lastikler cebinizin de dostudur. Bunun yanı sıra araçların daha az yakıt yakmasını da sağlamaktadır. 

Trend Lastik Otomotiv Nitrojen Fiyatları 

Lastiklerin güvenli ve uzun ömürlü olabilmesi için Trend Lastik Otomotiv firması olarak lastiklerinizi nitrojen gazıyla doldurmayı tercih ediyoruz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen nitrojen dolum fiyatları aracın lastik sayısı, lastiklerdeki basınç değeri, lastiğin ebatına göre değişmektedir. Güvenli, sağlam ve uzun ömürlü lastikler kullanabilmek için firmamızın nitrojen dolum  hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hem nitrojen konusunda hem de firmamızın diğer hizmetleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available