Lastik Sökme Takma 

Lastik sökme takma işlemlerini, Trend Lastik Otomotiv firması olarak güvenli ve garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Her türlü araç markası ve modelinin lastik sökme takma işlemlerini sağlamaktayız. Alanında uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, aracınızın lastiklerini garantili olarak  sökme takma işlemleri yapmaktadır. Lastiklerinizin yenilenmesini düşünüyor ve lastik sökme takma işlemlerin işin uzmanına bırakmak istiyorsanız, Trend Lastik ve Otomotiv Ataşehir merkez ofisimizden randevu alabilirsiniz.

Otomotiv hizmetlerinde, Türkiye’nin öncü markalarından biri olarak işlemlerimizi kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Lastik sökme takma işlemlerinde, firmamız orijinal parçaları kullanmaktadır. İşlem sırasında kullanılan parçalar işlemden önce gerekli testlerden geçmektedir. 

Lastik Sökme Takma Hizmetleri 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak İstanbul Ataşehir’de yer alan merkezimizde lastik sökme takma hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemlerimizde siz değerli müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurduğumuz gibi, lastik sökme takma hizmetimizde de amacımız, taleplerinize en uygun çözümleri en kaliteli şekilde uygulayabilmektir. Araç sahiplerinin güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilmelerini sağlayabilmek için Trend Lastik Otomotiv firması olarak lastik sökme takma hizmetlerinde piyasadaki en kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanmaktayız. Lastik sökme takma işlemlerinde kullandığımız lastikler yol tutuş durumları, fren kontrolleri, yaz ve kış kullanılabilir olma durumlarına göre test edilmektedir. Firmamız otobüs lastikleri, tır lastikleri, kamyonet lastikleri, otomobil lastikleri gibi birçok farklı araç türünün lastik sökme takma işlemlerini de yapabilmektedir. Gerçekleştirilen işlemlerde kullandığımız ürünler şehirler arası, şehir dışı, otoyol gibi alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebilmek için yüksek kalite ve performansta ürünler seçiyoruz. 

Lastik Sökme Takma Fiyatları 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak gerçekleştirdiğimiz lastik sökme takma hizmetlerini oldukça uygun fiyatlara yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetlerine önem verdiğimiz için hizmetlerimizi piyasaya göre uygun fiyatlarda sağlamaktayız. Lastik sökme takma fiyatları birçok farklı unsura göre değişiklik gösterir. Araçlarınızın modeli ve markası, işlem sırasında kullanılacak lastik türünün marka ve modeli ve işlem sırasında kullanılacak malzemelerin farklılığı gibi birçok unsura göre değişir. Türkiye’nin lastik satış lideri bir marka olarak, lastik sökme takma işlemlerinde de liderliğimizi korumaya önem veriyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak lastik sökme takma işlemlerinin yanı sıra birçok farklı konuda da destek alabilirsiniz. 

Available Appointments on 16 Nisan 2024

  07:00 – 07:301 space available
  07:30 – 08:001 space available
  08:00 – 08:301 space available
  08:30 – 09:001 space available
  09:00 – 09:301 space available