Lastik Satışı

Lastik Satışına dair tüm ayrıntılı hizmet sürecini yerine getirebilen Trend Lastik Otomotiv; SUV/4×4, hafif ticari, kamyon, otobüs, endüstriyel ve binek lastik modellerinin satış, kargolama ve montaj hizmetini mutlu müşteri politikasına uygun olarak gerçekleştiren sayılı işletmeler arasındadır. Continental markalı ürünlerin yetkili satıcısı olarak; aracınız için gerekli olan yazlık ve kışlık lastiklerin teminini sağlamaktayız. Kurumsal kimliğimiz çerçevesinde ürünlerimizin her biri orjinal ve kaliteli malzemelerden satışa sunulmaktadır. Yollara meydan okuyan bir tasarım anlayışı ile lastik satışı konusunda Türkiye’nin öncü kurumlarının başını çekmekteyiz. Bilgili ve güler yüzlü personeli ile amacınıza ve aracınıza en uygun lastiği günümüzün modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile sunmaktayız. Continental lastik satış noktaları arasında en başta yer alan firmamız; İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet vermekle birlikte, Tüm Türkiye’ye Lastik satışı yapabilmektedir.  Araç sürücülerinin taleplerine en uygun ve birinci sınıf lastikler ürün yelpazemizde ve stoklarımızda mevcuttur. 

Lastik Modelleri ve Lastik Çeşitleri

Sahip olduğumuz donanımlı alt yapı ve güler yüzlü personellerimiz, hizmet öncesinde ve hizmet sonrasında da sizlerin yanı başında bir çözüm ortağı olarak görev almaktadır.Satışını yapmakta olduğumuz tüm lastikler üretim aşamasında; azami hız testleri, ıslak ve kuru yol fren testleri, yol tutuş durumları, konfor, ses,  ve buna benzer çeşitli test aşamalarından geçtikden sonra en güvenilir haliyle sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Yüksek kalite standartlarının tam olarak karşılığını sunabilen birinci sınıf ürünler,  fiyat performans ürünüdür. Kalitesi ve markası ile adından oldukça söz ettirmekte olan modellerimizle sizlerin ve sevdiklerinizin güven içerisinde yolculuk yapabilmesini amaç ediniyoruz. Orijinal ekipman tedariği, geniş ürün ve hizmet yelpazesini bir arada sunmakta olan firmamızdan lastik ihtiyaçlarınızı çok özel fiyat avantajlarıyla karşılayabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında; otomobil lastikleri, suv lastikleri, van lastikleri, kamyon lastikleri, otobüs lastikleri ve inşaat lastikleri gibi farklı kategorilere ait alternatifler bulunmaktadır.

Lastik Satışı İletişim

Lastik Modelleri ve çeşitleri otoyol, şehirlerarası, şehir içi, yol, yol dışı gibi farklı amaca uygun olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Türkiye lastik satış rakamları konusunda lider bir firma olarak, aracınıza en uygun lastiği temin edebilen  Trend Lastik Otomotiv, müşteri taleplerine uygun çözümleriyle lastik satışı hizmetini profesyonellik çerçevesinde ve sorunsuzca gerçekleştirmektedirLastik satışı konusunda bizlerle  0216 455 55 02 numaralı telefondan veya WhatsApp iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Available Appointments on 8 Haziran 2023

  07:50 – 08:201 space available
  08:20 – 08:501 space available
  08:50 – 09:201 space available
  09:20 – 09:501 space available
  09:50 – 10:201 space available
  10:20 – 10:501 space available
  10:50 – 11:201 space available
  11:20 – 11:501 space available
  11:50 – 12:201 space available
  12:20 – 12:501 space available
  12:50 – 13:201 space available