Lastik Saklama Hizmeti / Lastik Oteli 

Lastik saklama hizmeti veya lastik oteli hizmetlerimiz ile lastiklerinizi güvenli bir şekilde saklamaya özen gösteriyoruz. Trend Lastik Otomotiv firması olarak lastik saklama hizmeti veya lastik oteli hizmetimizle, yazlık ve kışlık lastiklerinizi isteğinize göre güvenli ve kaliteli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Firmamız tarafından saklanan lastikleriniz sigortalı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Lastik oteli, son yıllarda firmamız tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz için sunduğumuz, en çok talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Lastik oteli hizmetimiz sayesinde lastiklerinizin kullanım ömrü artmaktadır. Uzun süreli aynı lastiği kaliteli ve güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Kışlık lastiklerinizi yaz ayları içerisinde, yazlık lastiklerinizi ise kış ayları içerisinde güvenle muhafaza ediyoruz. 

Lastik Oteli Hizmeti 

Trend Lastik Otomotiv firmamız, lastiklerinizi lastik oteli hizmeti sayesinde kuru, serin ve güneş ışığı almayan özel yerlerde muhafaza etmektedir. Güvenli ortamlarda saklanan lastiklerinizi uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Lastik oteli hizmetimiz sayesinde lastiklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Lastiklerinizi değiştirmek istediğinizde Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçerek alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Firmamızın konumu İstanbul Ataşehir’dedir. Lastiklerinizi güvenli bir şekilde muhafaza ettikten sonra istediğiniz zaman alanında uzman arkadaşlarımızla birlikte değişim işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Lastik oteli, lastiklerini saklayacak güvenli ve gerekli koşullara uygun bir yeri olmayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra lastik oteli, lastikleri saklayabilmek için fiziki olarak gösterdiğiniz çaba nedeniyle, olası sağlık problemlemlerinin önüne geçilmesinde oldukça önemlidir. 

Lastik Oteli Hizmeti Fiyatları 

Lastik oteli hizmeti fiyatları, birçok farklı unsura göre farklılık gösterebilir. Fakat lastik oteli ve araç bakım hizmetleri alanında profesyonel olan firmamız sizlere hem en uygun fiyatlı hem de en kaliteli hizmetleri sağlamaktadır. Lastik oteli hizmeti veya diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmamız, her tür marka araç ve modelinin lastiklerini güvenle saklanmaktadır. Lastiklerinizi lastik otelinden istediğiniz zaman alarak değişimlerini de gerçekleştirebilirsiniz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available