Jant Satışı 

Jant satışı hizmetini veren Trend Lastik Otomotiv firması olarak Türkiye’nin dört bir yanına güvenli ve kaliteli bir şekilde jant göndermekteyiz. Jant satışı yapılan modellerimiz binek araç, ticari araç, yük araçları, kamyon ve otobüs gibi birçok ulaşım aracına uyum sağlamaktadır. Alanında kaliteli olan markaların jant modellerini müşterilerimize ulaştırmaktayız. Trend Lastik Otomotiv firması olarak kurumsal kimliğimiz çerçevesinde jant satışlarımızı orijinal ve kaliteli modellerden tercih ederek gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin öncü kurumlarından olan firmamız, jant alanındaki en iyi marka ve modellerle sizlere hizmet vermektedir. 

Jant Marka ve Jant Modelleri

Jant modellerimiz her türlü darbeye ve hasara karşı oldukça kalitelidir. Araçlarınız için en uygun jant modellerini seçebilirsiniz. Birinci sınıf jant modellerimizle aracınıza uyumlu ve fark katacak yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. En çok tercih edilen markalar arasında bizim de favorimiz OZ Jant markasıdır. Ayrıca İnforged Whells, Vossen Whells veya CMS gibi markaların jant modellerine de göz atabilirsiniz. Trend Lastik Otomotiv markamızın sizlere sunmuş olduğu jant modelleri, aracınızın farkedilmesini sağlayacak ve aracınıza fark katacaktır. Kalitesine ve dizaynlarına güvendiğimiz jant satışlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.  Firmamız, geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle otomobilinizin pekçok ihtiyacını karşılamaktadır. Jant satışının yanı sıra lastik satış hizmetimizden de yararlanarak, yeni jantlarınızın lastiğinizle uyumunu tamamlayabilirsiniz. Araç tamiri ve bakımı konusunda da siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hakkında müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Trend Lastik Otomotiv firması olarak, alanında uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlere jant satışı konusunda yardımcı oluyoruz. İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmet veren firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jant Satışı Fiyatları 

Türkiye’nin lider otomotiv markaları arasında yer almayı amaçlayan markamız Trend Lastik Otomotiv, sizlere en iyi ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarken, tamir ve bakım hizmetleri konusunda da mutlu müşteri politikasıyla siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini hedeflemektedir. Uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir bir jant modeli arayışı içerisindeyseniz Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine değer vererek en kaliteli ve uygun fiyatlı jant modellerimizi dönemsel olarak güncelliyoruz. Her bütçeye uygun jant modellerimizi görmeden karar vermeyin. Firmamızla iletişime geçerek jant satışı ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available