Jant Boyama İşlemleri 

Jant boyama işlemleri, araçların marka ve modellerine göre farklılık gösterebilir. Trend Lastik Otomotiv firması olarak jant boyama işlemlerini özenli şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Jant Lastik ve Otomotiv konularında marka olarak müşterilerimizin memnuniyeti sağlayabilmek için kaliteli ve güvenli ürünlerle jant boyama işlemleri yapıyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız jant boyama işlemlerini kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Jant boyama işlemlerinin kaliteli olabilmesi için piyasadaki en iyi ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Farklı sebeplerden dolayı jant boyalarının eskimesi veya dökülmesini orijinal ve kaliteli ürünlerle yenilemekteyiz. Jant boyamadan kaliteli sonuç alabilmeniz için ilk önce jantınızı görmemiz gerekebilir. Kaza veya sürtmelere bağlı olarak jant üzerindeki hasar büyük olabilir. 

Jant Boyama İşlemleri ve Hizmetleri 

Araçlarda bulunan jantların boyasının düzenli olarak yenilenmesi hem araç görünümü için hem de aracın uzun ömürlü kullanılabilmesi için oldukça önemlidir. Bu sebeple boyası eskiyen jantlarınızı yeniden boyatmayı düşünüyorsanız Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız jant boyama işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Jant boyama işlemlerinde en kaliteli boyaların yanı sıra işlem sırasında gerekli olan birçok ürünün orijinalini kullanmaktayız. Firmamız tarafından gerçekleştirilen jant boyama işlemleri belirli aşamalara göre gerçekleştirilmektedir. 6 aşamalı jant boyama işleminin ardından, jantlarınızdaki tüm çizik ve eskiye dair yıpranmaların nasıl ortadan kalktığına siz de inanamayacaksınız. Jant boyama işlemleri konusunda detaylı bilgi alabilmek için İstanbul Ataşehir’de bulunan merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Yeni teknolojilere ve uygulamalara her zaman  yeniliklere açık olan bir firma olduğumuz için jant boyama işlemlerini aynı zamanda sprey jant boyama işlemi olarak da yapabilmektedir. Sprey jant boyama işlemleri, diğer jant boyama işlemlerine göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Jant Boyama İşlemleri Fiyatları 

Jant boyama işlemleri fiyatları, araçların marka ve modelinin yanı sıra işlemin aşama ve işlem sırasında kullanılan ürünlere göre de farklılık gösterir. Trend Lastik Otomotiv firması olarak müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı jant boyama işlemlerini gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu jant boyama işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için jant boyama işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available