Disk ve Balata Değişimi 

Disk ve balata, aracınızın kullanım sıklığına göre aşınma gösterdiği ve rutin olarak kontrol edilmesi gereken aksamların başında gelmektedir. Aşınmış diskler ve balatalar, araç sürüş sırasında deneyimli sürücü ve teknik kişiler tarafından kolaylıkla anlaşılmaktadır. Ancak sürüş sırasında fark edilen yıpranma ve buna bağlı olarak oluşan performans kaybı, ses, koku gibi işaretler aşınan balata ve disklerin ömrünün bittiğinin sinyalleridir. Bu nedenle, sürüş esnasında değil, rutin kontrollerle mutlaka disk ve balatalarınızın durumlarını uzmanına göstermelisiniz. Trend Lastik Otomotiv’in uzman ekibi, aracınızın disk ve balata kontrollerini, gerekli görülmesi halinde değişimlerini yaptırabileceğiniz güvenilir bir adrestir. Yolda direksiyon hakimiyetini sağlayabilmek ve freni etkili bir şekilde kullanabilmek için disk ve balata değişimi oldukça önemlidir. Fren diskleri arızalı olduğunda veya değiştirilmesi gerektiğinde güvenli bir şekilde çalışmaz. Fren disklerinin ani bir şekilde devreye girmesi gerektiği durumlarda, işlevini yitirmiş bir disk size yanıt vermeyecek ve istediğiniz mesafede durmanızı imkansızlaştıracaktır.  

Disk ve Balata Değişimi Hizmetleri 

Araçlarınızın fren kontrollerini yaptıktan sonra gerekli olması durumunda, disk ve balata değişimleri yapılır. İstanbul Ataşehir’de yer alan merkezimizde, araçlarınızın disk ve balata değişimlerini alanında uzman ekip arkadaşlarımız yapılmaktadır. Fren diskleri zaman içinde farklı sebeplerden dolayı eskiyebilir veya gevşeyebilir. Güvenli bir sürüş için fren disklerinin sıkı ve sağlam olması gerekir. Bu sebeple araçlarınızın fren disk ve balata bölümlerini kontrol ettirmeniz oldukça mühimdir. Disk ve balata değişimi, güvenli bir yolculuğun yanı sıra araçlarınızın uzun ömürlü kullanımı açısından da oldukça önemlidir. Fren pedalında yaşanan sıkıntıların % 90’ınını, disk ve balata değişimiyle kısa süre içerisinde çözebileceğinizi de hatırlatırız. 

Disk ve Balata Değişimi Fiyatları 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak sizlere sağladığımız disk ve balata değişimi hizmetlerinin fiyatları farklı unsurlara göre değişiklik gösterir. Firmamız, sizlere uygun fiyatlı disk ve balata değişimi sağlarken aynı zamanda piyasadaki en kaliteli hizmeti de sağlamaktadır. Disk ve balata değişimi fiyatları ve aracınıza dair merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilmek için Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla, aracınıza uyumlu orijinal parçalarla ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sağlamaya özen göstermekteyiz. Bizimle 0216 455 55 02 numaralı telefondan iletişime geçerek randevularınızı oluşturabilirsiniz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available