CNC / Polisaj İşlemleri 

CNC ve polisaj işlemleri, Trend Lastik Otomotiv markamız tarafından kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız, lastik satışının yanı sıra araç bakım ve tamiri konusunda da müşterilerimize hizmet vermektedir. Aracınızın kaporta değeri, yürüyen aksamları kadar kıymetlidir. Bu nedenle düzenli olarak uygulanan CNC ve Polisaj işlemleri aracınızın daha yeni gözükmesini ve küçük çiziklerden dolayı zamanla oluşan paslanmanın önüne geçmektedir. CNC ve polisaj işlemleri, araçların jantlarının parlatılması ve yüzey pürüzsüzleştirme işlemi olarak bilinmektedir. Firmamız, araçlarınızın jantlarının herhangi bir bölgesinde bulunan kusurları CNC ve polisaj işlemleriyle pürüzsüzleştirmektedir. Araçların yüzeyinde farklı sebeplerden dolayı oluşan pürüzler ve aracın aksesuar değeri taşıyan parçalarında oluşan yıpranmalar, kaliteli ürün ve uygulama tekniği ile ilk günkü gibi olur. Metal parlatma olarak bilinen polisaj işlemleri, birçok farklı araç markası ve modeli için güvenle uygulanmaktadır. Jantlarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını istiyorsanız siz de jantlarınızı Trend Lastik CNC işlemlerine teslim edin.

CNC / Polisaj İşlemleri ve Hizmetleri 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak müşterilerimize araç bakım konusunda birçok farklı alanda hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından müşterilerimize sunduğumuz en önemli işlemlerden biri de CNC ve Polisaj işlemleridir. Araçlara düzenli olarak CNC ve polisaj işlemlerinin yapılması araçların metal kısımlarının paslanmasını geciktirmektedir. Bu sebeple düzenli olarak jantlarınıza CNC ve polisaj işlemlerinin yapılması önerilmektedir. CNC lazer kesim sayesinde araçlarınızın metal yüzeylerinde bulunan parçacıkları yakarak daha pürüzsüz bir hale getirmekteyiz. Araçlardaki metal parçaların pürüzsüz, parlak ve kaliteli olması paslanmanın önüne geçebilmek için oldukça önemlidir. Ayrıca çarpmalara veya sürtmelere bağlı olarak lastiklerinizin zarar görmesi nedeniyle jantlarınızda da bozukluklar olabilmektedir. CNC ve polisaj işlemlerinde Trend Lastik Otomotiv firması olarak en güvenilir ve kaliteli cihazları kullanmaktayız. Aracınıza yapılan tüm işlemlerde gösterdiğimiz hassas işçilik ve profesyonel teknik altyapımızla CNC ve polisaj işlemlerinde de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Jantlarınızın ilk günkü haline kavuşmasını istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Aşağıda daha önce yaptığımız Jant Boyama ve CNC işlemimizden örnek bulabilirsiniz. 

 

CNC / Polisaj İşlemleri ve Fiyatları 

CNC ve polisaj işlemleri fiyatları birçok farklı unsura göre değişiklik gösterir. Araçların marka ve modeli yapılan işlemlerin fiyatlandırmasında oldukça önemlidir. Amacımız, profesyonel dokunuşlarla aracınıza değer katarak siz değerli müşterilerimizin bütçesine uygun çözümler sunabilmek. CNC ve polisaj işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve çalışmalarımızın kalitesini yerinde görmek isterseniz İstanbul Ataşehir’de bulunan firmamızın merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available