Balans Ayarı 

Balans ayarı, araçların sürüş güvenliği açısından dikkat edilmesi ve aksatılmaması gereken bir durumdur. Trend Lastik Otomotiv firması olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte güvenli balans ayarı hizmeti sunuyoruz. Araçların lastikleri, sürüş sırasında farklı sebeplerden dolayı balans ayarını kaybederler. Sürüşün güvenli olabilmesi için balans ayarının yapılması ve lastiğin eski haline getirilmesi gerekir. Bu sebeple araçlarınızın düzenli olarak balans ayarını kontrol ettirmeli ve ayarını yaptırmalısınız. Lastik balans ayarı bozulduğunda kaza yapma riskiniz artacaktır. Bunun yanı sıra balans ayarı güvenli ve konforlu yolculuğun altın noktalarından biri olduğu için balans ayarı yapılmamış bir lastikle yolculuk yapmamanızı öneriyoruz. 

Balans Ayarı Hizmetleri 

Lastiklerin kolay ve eşit bir şekilde dönebilmesi için araçların balans ayarlarının yapılması şarttır. Lastiklerin balans ayarı yapılmadığında lastikler eşit bir şekilde dönmez ve direksiyon hakimiyetinizi sağlayamayabilirsiniz. Bu sebeple balans ayarı yapılmayan araçların sürücüleri daha kolay kazalar yapabilmektedir. Güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilmenizi sağlayabilmek için Trend Lastik Otomotiv firması olarak balans ayarı hizmetini sağlamaktayız. Balans ayarı hizmetini, alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir. Sizlerin güvenliği için balans ayarını güvenilir cihazlarla yaparak, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Trend Lastik Otomotiv, her marka ve model aracın balans kontrolü ve ayarlarını yaptırabileceğiniz bir adrestir. Araçların marka ve modellerine göre balans ayarı işlemleri farklılık gösterebilir. 

Balans ayarı her yıl bir veya iki kez yapılması gereken en önemli tamir ve bakım işlemlerinden biridir. Güvenli sürüşler için tekerlerinizin balansları için mutlaka alanında uzman kişilerden yardım almanız gerekir. İstanbul Ataşehir’de yer alan merkezimizle iletişim sağlayarak firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Balans Ayarı Fiyatları 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak sizler için ücretsiz balans ayarı kontrolü hizmetini sağlamaktayız. Ücretsiz olarak araçlarınızın balans ayarlarını kontrol ettirebilir ve uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi bir yol tutuşu ve sürüş konforu için balans ayarı kontrolleri ve işlemleri yapılması gerekir. Balans ayarı yaparken özel makinelerle lastiğin her iki tarafının da ağırlığını eşitliyoruz. Bu eylem lastiklerin sürüş sırasında dengede kalmasını sağlıyor. Titreşimlerin önüne geçerek lastiğin aşınmasını önler ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlar. Balans ayarı fiyatları, araçların marka ve modellerine göre farklılık gösterebilir. Balans ayarı fiyatları ve işlemleri konusunda detaylı bilgi alabilmek için bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan veya WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Available Appointments on 8 Haziran 2023

  07:50 – 08:201 space available
  08:20 – 08:501 space available
  08:50 – 09:201 space available
  09:20 – 09:501 space available
  09:50 – 10:201 space available
  10:20 – 10:501 space available
  10:50 – 11:201 space available
  11:20 – 11:501 space available
  11:50 – 12:201 space available
  12:20 – 12:501 space available
  12:50 – 13:201 space available