Akü Satışı 

Akü satışında Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verebilen Trend Lastik Otomotiv, sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Aküler, ulaşım araçlarının çalışabilmesi için en önemli malzemelerden bir tanesidir. Her araç tipinin ihtiyaç duyduğu akü farklıdır.  Kamyon, otobüs, taksi veya endüstriyel araçlar gibi birçok farklı model araç için akü satış ağı bulunan firmamızdan, aracınıza uyumlu akü ve akü marka modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlere akü satışında yardımcı olmaktadır. Akü ile ilgili kafanıza takılan her soru hakkında alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlerden gelen soruları yanıtlayacaktır. Bizlere dilerseniz 0216 455 55 02 numaralı telefonumuzdan dilerseniz WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Akü Çeşitleri ve Akü Modelleri

Dünya pazarında en iyi akü markası Varta akü markasıdır. Bizler de kalitenin adresi olarak siz değerli müşterilerimize ilk önce Varta markasını öneriyoruz. Daha sonra Mutlu Akü veya Duracell marka akü çeşitleri kullanıyoruz. Araç sürücülerinin taleplerine ve araç modellerine göre akü satışı yapılmaktadır. Aküler, araçların sorunsuzca çalışabilmesi için oldukça önemlidir. Bu sebeple akülerin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için kaliteli ve sağlam akü marka ve modellerinin seçilmesini öneriyoruz. İstanbul Ataşehir çevresinde bulunan firmamız, Türkiye’nin dört yanına akü satışını gerçekleştirmektedir. Akü modelleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçerek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm akü marka modelleri, satıştan önce gerekli testlerden geçmektedir. Sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebilmek için test işlemlerini başarıyla tamamlamış akülerin satışını sizlere sunuyoruz. Trend Lastik Otomotiv firması olarak akü satışının yanı sıra siz değerli müşterilerimize, araçlarınızın akü tamir ve bakım işlemleri gibi farklı alanlarda da destek olmaktayız. 

Akü Satışı ve Fiyatları 

Akü satışı ve fiyatları firmamız tarafından müşterilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Sizlere piyasadaki en uygun fiyatlı ve kaliteli aküleri, uzman personelimiz ihtiyacınıza göre önerecektir. Elbette akü fiyatları markalarına göre değişkenlik gösterebilir. Akü fiyatları, model ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fakat fiyatlar, piyasada yer alan uygun fiyatlar olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Akü fiyatları konusunda Trend Lastik Otomotiv firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.  Orijinal ve kaliteli akü modellerine sahip olabilmek için firmamızdan fiyat almadan seçiminizi yapmayın. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan veya WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve güvenilirliğini mutlu müşteri politikasıyla ispatlamış Trend Lastik Otomotiv, araçlarınız için kaliteli akü modellerinin satışını uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

Available Appointments on 16 Nisan 2024

  07:00 – 07:301 space available
  07:30 – 08:001 space available
  08:00 – 08:301 space available
  08:30 – 09:001 space available
  09:00 – 09:301 space available