Akü Arıza Tespiti

Akü arıza tespiti, araçların güvenli bir sürüş gerçekleştirebilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Trend Lastik Otomotiv firması olarak araçlarınızın akü arıza tespitlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Araçların güvenli ve kaliteli bir şekilde çalışabilmesi için akülerin sorunsuz çalışması gerekir. Bu sebeple yıl içerisinde araçlarınızın akü durumunu düzenli bir şekilde alanında uzman kişilere kontrol ettirmeniz önerilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde araçlarınızın marka ve modeline göre akü arıza kontrolünü sağlıyor. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, araçlarınızın akü arıza tespitleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan veya WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Akü Arıza Tespiti Hizmetleri 

Akü arızalarının sürüş sırasında doğuracağı riskli durumlar ve bu risklerin yaratacağı istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya gelmemeniz için, ücretsiz olarak kontrollerinizi Trend Lastik Otomotiv firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman ekibiyle birlikte araçlarınızın akü arıza tespitini güvenli bir şekilde ölçümlemektedir. İhtiyaç olması halinde değişim ve onarım ihtiyaçlarınıza da cevap verebilmektedir. Akü arıza tespiti, araçlarınızın sürüş güvenliği düşünüldüğünde aslında aracınızın çalışabilmesi için ilk düşünülmesi gereken elektrik akımlarından bir tanesidir. Yıl içerisinde düzenli olarak akü arıza tespiti yaptırarak güvenli ve konforlu sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ekibimiz, akü arıza tespiti işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekte ve sizleri aracınızın aküsü hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Firmamız, her marka ve model aracın akü arıza tespiti işlemlerini özel olarak biliyor ve uygun tamir/değişim koşullarını size iletiyor. Farklı sebeplerden dolayı araçların akülerinde bozulmalar veya hasarlar oluşabilir. Bu hasarların farkında olmadığınız için aracınızın sürüş kontrolü tehlikeye girebilir. Güvenli ve konforlu yolculuklar yapabilmek için İstanbul Ataşehir’de yer alan firmamızın merkeziyle iletişime geçebilir ve akü arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla akülerinizde oluşan arızanın sebebi, tamiri ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Akü Arıza Tespiti Fiyatları 

Trend Lastik Otomotiv firması olarak araçlarınızın akü kontrollerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Fakat firmamız tarafından gerçekleştirilen akü arıza tespiti sonrasında oluşabilecek ihtiyaçlara göre işlem fiyatları değişiklik gösterir. Fiyatları birçok farklı unsur belirlemektedir. Araçlarınızın marka ve modeline göre aküleri de değişmektedir. Firmamız aracılığıyla araçlarınızın aküleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve akü arıza tespiti yaptırarak arızaya neden olan sebepleri ortadan kaldırmak için gerekli bakım, onarım, değişim işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. Detay bilgi ve fiyat almak için bizlere 0216 455 55 02 numaralı telefondan veya WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Available Appointments on 27 Mayıs 2024

  12:40 – 13:101 space available
  13:10 – 13:401 space available
  13:40 – 14:101 space available
  14:10 – 14:401 space available
  14:40 – 15:101 space available
  15:10 – 15:401 space available
  15:40 – 16:101 space available